I-SNK Medium-Speed Cannulated Drill S1020/S2020 – Uhlelo Lwamathambo Olune-Torque Ephakeme Olune-Brushless Motor kanye Nebhethri Elishaja Ngokushesha
Imininingwane
| Ipharamitha | Imininingwane |
| Imodeli | S1020/S2020 |
| Uhlobo Lwemoto | Akunabhulashi, kuvaliwe ngokuphelele |
| Ibanga Lesivinini | 0-680 RPM (±15%) |
| I-Torque Yokukhipha | ≥8.5 N/M |
| Ukukhishwa Kwamandla | ≥180W |
| Izinga Lomsindo | ≤45 dB |
| Ukuphakama Kwezinga Lokushisa | ≤25℃ |
| Ububanzi beChuck | 0-8mm (kungenziwa ngezifiso) |
| Ububanzi be-Hollow Shaft | Ø4.5mm |
| Isisindo | 1450g |
| Ibhethri | I-Sony 12V 2600mAh lithium |
| Isikhathi Sokushaja | Imizuzu engama-60 (ukushaja okugcwele) |
| Ukugijima Kwemisebe |
|
| Ukubulala amagciwane | Ingafakwa ngokuzenzakalelayo ku-134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | Izinyanga ezingu-18 (ithuluzi), izinyanga ezingu-6 (ibhethri) |
| Izitifiketi | I-ISO 13485, FDA, CE |
Incazelo
Ubuchwepheshe Bezimoto Ezingenamabhrashi Ezinamandla Aphezulu
Ukugcinwa Nokuqina Okungaphelele:Injini engenamabhulashi evalwe ngokuphelele isusa amabhulashi ekhabhoni, inciphisa ukuguguleka kanye nesikhathi sokungasebenzi ngenkathi ihlinzekaAmandla angu-≥180WfuthiI-torque engu-≥8.5 N/Mngezinqubo ezidinga amandla njengokulungiswa kokuphuka.
Ukulawula Isivinini Esinembile:Ukunemba kwesivinini okungu-±15% kuqinisekisa ukuqina kokubhoboza okubucayi, kunciphisa ukulimala kwezicubu zamathambo.
Ukusebenza Okuthule:Ku-≤45dB, lo mshini wokubhoboza uthuthukisa ukugxila kwegumbi lokuhlinza kanye nenduduzo yesiguli.
Kwenzelwe Ukuhlinzwa Kwe-Trauma & Orthopedic
Umklamo Womgodi Ongenalutho (Ø4.5mm):Ihlangana kahle nezintambo eziqondisayo ukuze kubekwe kahle izikulufo ezifakwe ku-cannule.
I-Chuck Engasuswa (0-8mm):Ama-drill bits angenziwa ngokwezifiso avumela ukuguquguquka kuzo zonke izinqubo, kusukela ekuhlanganisweni komgogodla kuya ekwakhiweni kabusha kwamalunga.
Ukushaja okusheshayo:KwaSonyIbhethri le-lithium elingu-12V 2600mAhishaja ngokugcwele kuImizuzu engama-60, isekelwa yi-globalI-AC 100-240V
Ukuthembeka Kwezinga Lezokwelapha
Ingafakwa ngokuzenzakalelayo (134°C):Hlanza i-handpiece (ibhethri alifakiwe) ukuze uhlangabezane nezinqubo eziqinile zokulawula ukutheleleka.
Ukugijima kwe-Radial Kuqinisekisa ukunemba kokubhoboza futhi kunciphisa izingozi zenqubo.
Iwaranti Eqinile:Iwaranti yamathuluzi yezinyanga ezingu-18 kanye nokumbozwa kwebhethri kwezinyanga ezingu-6 kubonisa ukuzethemba kwe-SNK ngokuphila isikhathi eside komkhiqizo.
Imininingwane Yomkhiqizo
Ubuchwepheshe Obusezingeni Eliphezulu Nezixazululo Zokuhlinzwa
Ubunjiniyela Bekhwalithi Ephakeme Nezinto Ezisetshenziswayo
Injini Engenamabhulashi:Idizayini evalwe ngokuphelele, engangeni uthuli isikhathi eside sokuphila (amahora angaphezu kuka-50,000).
Izingxenye Zebanga Lezokwelapha:I-chuck yensimbi engagqwali (ubulukhuni be-HRC53) kanye nendlu engagqwali kuqinisekisa ukungabi namagciwane nokuqina.
Ukwakhiwa kwe-Ergonomic:Isisindo esilinganiselayo (1.45kg) sinciphisa ukukhathala kodokotela ngesikhathi sokuhlinzwa isikhathi eside.
Izicelo
Ukuhlinzwa Kokulimala:Ukufakwa kwezikulufo ezifakwe ekhenini, ukufakwa kwezipikili ngaphakathi kwe-medullary, ukulungiswa kokuphuka.
Ukwakhiwa Kabusha Kwamathambo:Ukufakwa kwezinsimbi zomgogodla, ukufakwa kwamalunga esikhundleni sawo.
Ukunakekelwa Okuphuthumayo Nokuhlinzeka Ngezimo Eziphuthumayo:Idizayini ephathekayo yezindawo zezokwelapha ezisheshayo.
Kungani Odokotela Abahlinzayo Bethemba I-SNK?
Ukusebenza Kahle Kwezindleko:Iqeda ukushintsha amabhulashi, inciphise izindleko zesikhathi eside ngo-40%.
Ukuthobela Umthetho Komhlaba Wonke:ImihlanganoI-ISO 13485,I-FDA, futhiLOKHUamazinga okuphepha nokusebenza.
Ukulungele Ikusasa:Iyahambisana nobubanzi obukhulayo be-SNK bezinamathiselo zokuhlinzwa.






Injini engenamabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Ukufaka esikhundleni (izingxenye)
I-Ultra High End