Uhlelo Lwamandla Amathambo Olungenamabhulashi Olunemisebenzi Eminingi lwe-SNK – I-High-Speed Drill, I-Oscillating Saw kanye ne-Cranial Kit Yokucacisa Ngokuhlinzwa
Imininingwane
| Ipharamitha | Imininingwane |
| Uhlobo Lwemoto | Akunabhulashi, kuvaliwe ngokuphelele |
| Amandla Okukhipha | ≥180W |
| Isisindo Sesandla | 1450 g |
| Izinga Lomsindo | ≤75 dB |
| Ukuphakama Kwezinga Lokushisa | ≤25℃ |
| Ukubhoboza Okusheshayo | 0-1250 RPM (±15%), I-Torque ≥4.5 N/M |
| Ukubhoboza Okusheshayo Okumaphakathi | 0-850 RPM (±15%), I-Torque ≥6.8 N/M |
| Ukubhola Okusheshayo | 0-300 RPM (±15%), I-Torque ≥10 N/M |
| Isaha Esinyakazayo | Ukunyakaza okungu-12,500 ngomzuzu |
| Ukubhoboza Kwekhanda | 0-850 RPM (±15%), I-Torque ≥6.8 N/M |
| Uhlelo lwe-Chuck | Iyasuswa, iyakwazi ukugoqwa |
| Izitifiketi | I-ISO 13485, FDA, CE |
Incazelo
Ukusebenza Kwenjini Engenamabhulashi Okungalingani
Uhlelo lwe-SNKinjini engenamabhulashi evalwe ngokuphelelekuqeda amabhulashi e-carbon, kulethaAmandla angu-180W+ngeukungqubuzana okungekho,akukho okunye okuzoshintshwa, futhiAmahora angaphezu kuka-50,000 okuphilaIzinzuzo ezibalulekile:
Ukulungiswa Okungaphelele:Ukungagugi kahle kwebhulashi kunciphisa izindleko zesikhathi sokungasebenzi kanye nezesikhathi eside ngo-50% uma kuqhathaniswa nezinjini zendabuko.
Umsindo Nokushisa Okuphansi Kakhulu:Isebenza e-≤75dB(kuthule kune-vacuum cleaner) ngokukhuphuka kwezinga lokushisa kwesandla≤25℃, ukunciphisa ukukhathazeka kwesiguli kanye nokukhathala kodokotela abahlinzayo.
I-Torque Ephakeme Edlula Isivinini:IgcinaI-torque engu-10 N/Mngisho naku-300 RPM ukuze kugaywe amathambo ngendlela enembile kanye nokulungiswa kwezikulufo.
Ukuguquguquka Kokuhlinzwa Okunamathelisiwe Okuningi
I-Drill Esheshayo (0-1250 RPM):Kuhle kakhulu ekubholeni amathambo ngokushesha kanye nokufaka i-plating.
I-Drill Ephakathi/Ehamba Kancane (0-850/300 RPM):Iletha kufikela ku-8 N/MfuthiI-torque engu-10 N/Mukufakwa kwezikulufo okulawulwayo.
Isaha Esinyakazayo (ama-beats angu-12,500/min):Ivumela ukususwa kwamathambo okubushelelezi ekufakweni kwamalunga esikhundleni.
Okunamathiselwe kwe-Cranial:Amathuluzi anembile okuhlinzwa kwezinzwa kanye nokulungiswa kwekhanda.
Umklamo Olungele Ukulungisa Nokuhlanza
Isandla Esilula:Ku-45 kg, kunciphisa ukukhathala ngesikhathi sezinqubo ezinde.
I-Chuck Engasuswa:Ivumela izinguquko zamathuluzi ezisheshayo kanye nokubulala amagciwane okuphephile ngokuzenzakalelayo.
Izinto Zokwelapha Ezisezingeni Lezokwelapha:Insimbi engagqwali kanye nama-polymer ahambisana ne-bio aqinisekisa ukuqina nokuhambisana.
Imininingwane Yomkhiqizo


Ubuchwepheshe Obusezingeni Eliphezulu Nezixazululo Zokuhlinzwa
Ukunemba Kobunjiniyela
Injini Evalwe Ngokugcwele:Idizayini engangeni uthuli yokuphepha kwegumbi lokuhlinza kanye nokuphila isikhathi eside.
Ukulawula Okunembile:Ukunemba kwesivinini okungu-±15% kuzo zonke izindlela ukuze kube nemiphumela ehambisanayo.
Ukuthobela Umthetho Komhlaba Wonke:ImihlanganoI-ISO 13485,I-FDA, futhiLOKHU
Izicelo Zokuhlinzwa
Ukwelapha Amathambo:Ukulungiswa kokuphuka kwamathambo, ukuhlangana komgogodla, i-arthroplasty yamalunga.
Ukulimala kanye nobuhlungu bekhanda:Ukugaya ugebhezi, ukunqunywa kwezitho eziphuthumayo, ukuhlinzwa kokwakha kabusha.
Udokotela Wezilwane kanye Nodokotela Wamazinyo:Ingashintshwa ukuze isetshenziswe ezinqubweni ezikhethekile.
Kungani Ukhetha i-SNK?
Ukusebenza Kahle Kwezindleko:Kuqeda ukushintshwa kwamabhulashi futhi kunciphisa izindleko zomjikelezo wokuphila.
Ukuzivumelanisa Nezimo Okufakazela Ikusasa:Iyahambisana nezinamathiselo zokuhlinzwa ze-SNK ezikhulayo.
Umklamo Wodokotela Ohlinzayo:Ukubamba okulinganiselayo kanye nokulawula okunembile kuthuthukisa ukunemba kwenqubo.
Inothi Lokugcina
IUhlelo Lwamandla Amathambo Olungenamabhulashi Olunemisebenzi Eminingi lwe-SNKinikeza odokotela abahlinzayo amandlaubuchwepheshe obusezingeni eliphezulu,ukuguquguquka, futhiukuthembeka okonga izindlekoKusukela kumayunithi okulimala kuya emitholampilo ekhethekile, ukuzibophezela kwe-SNK ekuqondeni nasekusunguleni izinto ezintsha kuqinisekisa imiphumela emihle kakhulu, okwenza kube ukukhetha okuphelele kwamaqembu okuhlinzwa anamuhla.








Injini engenamabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Ukufaka esikhundleni (izingxenye)
I-Ultra High End