I-SNK Cranial Mill & Drill – Uhlelo Olungenamabhulashi Olunamathelisiwe Oluphindwe Kabili Lokuhlinzwa Kwezinzwa Okusheshayo Nokwakhiwa Kabusha Kwezinzwa Zekhanda
Imininingwane
| Ipharamitha | Imininingwane |
| Uhlobo Lwemoto | Akunabhulashi, kuvaliwe ngokuphelele |
| Isivinini Sokugaya Se-Cranial | 0-36,000 RPM (±15%) |
| Isivinini Sokubhoboza Se-Cranial | 0-1,250 RPM (±15%) |
| I-Mill Torque | ≥0.35 N/M |
| I-Drill Torque | ≥4.5 N/M |
| Ukukhishwa Kwamandla | ≥180W |
| Izinga Lomsindo | ≤75 dB |
| Ukuphakama Kwezinga Lokushisa | ≤25℃ |
| Isisindo | 1550g |
| Ibhethri | I-Sony 8V 2600mAh lithium |
| Isikhathi Sokushaja | Imizuzu engama-60 (ukushaja okugcwele) |
| Ukugijima Kwemisebe |
|
| Ukubulala amagciwane | Ingafakwa ngokuzenzakalelayo ku-134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | Izinyanga ezingu-18 (ithuluzi), izinyanga ezingu-6 (ibhethri) |
| Izitifiketi | I-ISO 13485, FDA, CE |
Incazelo
Uhlelo Lwemoto Olungenamabhulashi Olunamathiselwe Kabili
Akukho Ukulungiswa Nokusebenza Okuphezulu:Injini engenamabhulashi evalwe ngokuphelele isusa amabhulashi ekhabhoni, iqinisekisaAmahora okusebenza angaphezu kuka-50,000kanye nokulethaAmandla angu-≥180Wkokubili ukugaya (36,000 RPM) kanye nokubhoboza (1,250 RPM).
Ukunemba Kokuhlinzwa:Ukugijima kwe-radial kanye nokunemba kwesivinini okungu-±15% kunciphisa ukulimala kwezicubu ngesikhathi sezinqubo ezibucayi zokuhlinzwa kwe-neurosurgical noma ze-cranioplasty.
Ukushisa Okuphansi Kakhulu Nomsindo:Isebenza e-≤75dBngokukhuphuka kwezinga lokushisa≤25℃, ukuthuthukisa ukuphepha kanye nokugxila kwe-OR.
Kwenzelwe Ukuhlinzwa Kwekhanda Nokuhlinza Kwekhanda
Ukugaya Okusheshayo (0-36,000 RPM):Kuhle kakhulu ekulungiseni amathambo ngokushesha ekulungiseni ugebhezi noma ekususweni kwesimila.
Ukubhoboza Okulawulwayo (0-1,250 RPM):UkulethwaI-torque engu-≥4.5 N/Mukuze kudalwe imbobo eqondile ye-burr ekuhlinzeni kwezinzwa.
Okunamathiselwe Okushintsha Ngokushesha:Shintsha kalula phakathi kwemisebenzi yokugaya kanye neyokubhoboza ukuze uthole imisebenzi elula.
Ukuqina Nokuhambisana Nemithetho Yezinga Lezokwelapha
Ukuzivumelanisa Okugcwele:Hlanza ngesandla kanye nezinamathiselo (ibhethri alifakiwe) ukuze kuhlangatshezwane nezinqubo eziqinile zokutheleleka.
Umklamo we-Ergonomic:Isisindo esincane (1.55kg) esinokulinganisela sinciphisa ukukhathala ngesikhathi sokusebenza isikhathi eside.
Iwaranti Eyeluliwe:Iwaranti yamathuluzi yezinyanga ezingu-18 kanye nokumbozwa kwebhethri kwezinyanga ezingu-6 kukhombisa ukuzinikela kwekhwalithi kwe-SNK.
Imininingwane Yomkhiqizo
Ubuchwepheshe Obusezingeni Eliphezulu Nezixazululo Zokuhlinzwa
Ubunjiniyela Bekhwalithi Ephakeme Nezinto Ezisetshenziswayo
Injini Engenamabhulashi:Ukwakhiwa okuvalekile ngokuphelele, okuvikela uthuli okunendlu yensimbi engagqwali engagqwali.
Uhlelo Lokunamathisela Okubili:Kufaka phakathiumshini wokugaya ubuchopho(≥0.35 N/M torque) kanyeukubhoboza(≥4.5 N/M torque) yezinhlelo zokusebenza eziguquguqukayo.
Ukuphathwa Okuhlakaniphile Kokushisa:Ivimbela ukushisa ngokweqile ngisho nangesikhathi sokugaya ngesivinini esikhulu isikhathi eside.
Izicelo
Ukuhlinzwa Kwezinzwa:Ukwakhiwa kwembobo ye-Burr, ukuhlinzwa kwesisekelo sekhanda, ukuhlinzwa kwe-craniotomies.
Ukwakhiwa Kabusha Kwe-Craniofacial:Ukushintsha isimo sogebhezi, ukulungiswa kokulimala, ukulungiswa kwesitho esifakwe emzimbeni.
I-ENT kanye ne-Maxillofacial:Ukuhlinzwa kwe-sinus, ukulungiswa kwephansi le-orbital.
Kungani Odokotela Bezinzwa Bekhetha I-SNK?
Ukusebenza Kahle Kwezindleko:Iqeda ukushintshwa kwamabhulashi, inciphise izindleko zomjikelezo wokuphila ngo-40%.
Ukuthobela Umthetho Komhlaba Wonke:ImihlanganoI-ISO 13485,I-FDA, futhiLOKHU
Umklamo Wodokotela Ohlinzayo:Izilawuli ezinembile kanye nokunciphisa ukudlidliza kuthuthukisa ukunemba kwenqubo.







Injini engenamabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Ukufaka esikhundleni (izingxenye)
I-Ultra High End