I-SNK Micro Bone Drill - Uhlelo Lwemoto Olungenamabhulashi Oluqondile Lokuhlinzwa Kwamathambo Namazinyo
Imininingwane
| Ipharamitha | Imininingwane |
| Uhlobo Lwemoto | Akunabhulashi, kuvaliwe ngokuphelele |
| Ibanga Lesivinini | 0-1250 RPM (±15%) |
| I-Torque Yokukhipha | ≥3.8 N/M |
| Ukukhishwa Kwamandla | ≥160W |
| Izinga Lomsindo | ≤55 dB |
| Ukuphakama Kwezinga Lokushisa | ≤25℃ |
| Isisindo | 665g |
| Ububanzi beChuck | 0-4mm (kungenziwa ngezifiso) |
| Ububanzi be-Hollow Shaft | 0-2.6mm |
| Ibhethri | I-Sony 8V 2600mAh lithium |
| Isikhathi Sokushaja | Imizuzu engama-60 (ukushaja okugcwele) |
| Ukugijima Kwemisebe |
|
| Ukubulala amagciwane | Ingafakwa ngokuzenzakalelayo ku-134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | Izinyanga ezingu-18 (ithuluzi), izinyanga ezingu-6 (ibhethri) |
| Izitifiketi | I-ISO 13485, FDA, CE |
Incazelo
Ubuchwepheshe Bezimoto Ezingenamabhulashi Obunembile Kakhulu
Ukugcinwa Okungaphelele Nokuphila Isikhathi Eside:Injini engenamabhulashi evalwe ngokuphelele isusa amabhulashi ekhabhoni, iqinisekisaAmahora angaphezu kuka-50,000 okusebenza ngaphandle kokulungiswakanye ne-torque eqinile (≥3.8 N/M) yokubhoboza ngokunemba emsebenzini othambile wamathambo noma wamazinyo.
Ukunemba Kokuhlinzwa Okuncane:Ukulawula isivinini okungu-±15% kanyeukunciphisa ukulimala kwezicubu ngesikhathi sezinqubo ezifana ne-osteotomy noma ukufakwa kwe-implant.
Ukusebenza Okuthule:Ku-≤55dB(kuthule kunengxoxo), lo mkhuba wokuzivocavoca uthuthukisa ukugxila noma induduzo yesiguli.
Kwenzelwe Ukuhlinzwa Okungangeni Kakhulu
Umklamo Olula Kakhulu (665g):Ukubamba okune-ergonomic kunciphisa ukukhathala kodokotela ngesikhathi sokuhlinzwa isikhathi eside.
Umgodi Ongenalutho (0-2.6mm):Ihambisana nezintambo eziqondisayo ukuze kulungiswe kahle imigodi ekulungisweni kokuqhekeka okuncane noma ekuhlanganisweni komgogodla.
Ukushaja okusheshayo:KwaSonyIbhethri le-lithium elingu-8V 2600mAhishaja ngokugcwele kuImizuzu engama-60ngeI-AC 100-240Vishaja ehambisana nomhlaba wonke.
Ukuqina Nokuphepha Kwezinga Lezokwelapha
Ukuzivumelanisa Okugcwele (134°C):Hlanza ngegciwane lonke i-handpiece (ibhethri alifakiwe) ukuze kulawulwe ukutheleleka okuqinile.
Okungangeni manzi futhi okungangeni uthuli:Umklamo ovalwe ngokuphelele uqinisekisa ukuthembeka ezindaweni ezinomswakama noma ezidinga kakhulu.
Iwaranti Eyeluliwe:Iwaranti yamathuluzi yezinyanga ezingu-18 kanye nokumbozwa kwebhethri kwezinyanga ezingu-6 kukhombisa ukuzinikela kwekhwalithi kwe-SNK.
Imininingwane Yomkhiqizo
Ubuchwepheshe Obusezingeni Eliphezulu Nezixazululo Zokuhlinzwa
Ubunjiniyela Bekhwalithi Ephakeme Nezinto Ezisetshenziswayo
Injini Engenamabhulashi:Idizayini evalwe ngokuphelele, engenakho ukulungiswaizindlu ze-aluminium eziqinileukumelana nokugqwala.
UChuck Wezinga Lezokwelapha:Izisekelo ze-chuck yensimbi engagqwali eqinile ye-HRC53Izingcezu zokubhoboza ezingu-0-4mm(okungenziwa ngezifiso ngezidingo ezikhethekile).
Ukuphathwa Okuhlakaniphile Kokushisa:Ivimbela ukushisa ngokweqile ngisho nangesikhathi sokusetshenziswa isikhathi eside.
Izicelo Zokuhlinzwa
Ukuhlinzwa Okuncane Kwamathambo:Ukufakwa kwezinsimbi zomgogodla, ukulungiswa kokuphuka kwesandla/unyawo, izinqubo zezingane.
Ukwelashwa Kwamazinyo Nobuso Obukhulu:Ukulungiswa kwendawo yokufaka, ukufakelwa kwamathambo.
Ukuhlinzwa Kwepulasitiki Nokwakha Kabusha:Ukubhoboza ngokunembile izingcezu noma izitho zokufakelwa.
Kungani Odokotela Abahlinzayo Bethemba I-SNK?
Ukusebenza Kahle Kwezindleko:Ukungabikho kokushintsha amabhulashi kunciphisa izindleko zomjikelezo wokuphila ngo-40%.
Ukuthobela Umthetho Komhlaba Wonke:ImihlanganoI-ISO 13485,I-FDA, futhiLOKHU
Ukuqamba Okusha Kwe-Ergonomic:Ukuqeda okuqinile okungaphezulu kuqinisekisa ukuqina nokubamba okuqinile.






Injini engenamabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Ukufaka esikhundleni (izingxenye)
I-Ultra High End