I-SNK Micro Oscillating Saw – Ithuluzi Lokususa Amathambo Elingenamabhulashi Elisheshayo Lokuhlinzwa Kwamathambo Nokuhlinza Ngopulasitiki Okunembile
Imininingwane
| Ipharamitha | Imininingwane |
| Uhlobo Lwemoto | Akunabhulashi, kuvaliwe ngokuphelele |
| Ibanga Lesivinini | ≥16,000 RPM |
| Ukukhishwa Kwamandla | ≥160W |
| Izinga Lomsindo | ≤75 dB |
| Ukuphakama Kwezinga Lokushisa | ≤25℃ |
| Isisindo | 665g |
| Ibhethri | I-Sony 8V 2600mAh lithium |
| Isikhathi Sokushaja | Imizuzu engama-60 (ukushaja okugcwele) |
| Ukubulala amagciwane | Ingafakwa ngokuzenzakalelayo ku-134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | Izinyanga ezingu-18 (ithuluzi), izinyanga ezingu-6 (ibhethri) |
| Izitifiketi | I-ISO 13485, FDA, CE |
Incazelo
Ubuchwepheshe Bezimoto Ezingenamabhulashi Obunembile Kakhulu
Ukugcinwa Nokuqina Okungaphelele:Injini engenamabhulashi evalwe ngokuphelele isusa amabhulashi ekhabhoni, iqinisekisaAmahora angaphezu kuka-50,000 okusebenza ngaphandle kokulungiswakanye nokukhishwa kwamandla okuzinzile (≥160W) kokwakheka kwamathambo okuyinkimbinkimbi.
Isivinini Esiphezulu Kakhulu (≥16,000 RPM):Ivumela ukususwa okuqondile nokusheshayo kokuhlinzwa okuncane, kunciphisa isikhathi senqubo kanye nokulimala kwezicubu.
Ukusebenza Okuthule:Ku-≤75dB, isaha lithuthukisa ukugxila kwegumbi lokuhlinza kanye nenduduzo yesiguli.
Kwenzelwe Izinqubo Ezingangeni Kakhulu
Isisindo Esilula Kakhulu (665g):Ukubamba okune-ergonomic kunciphisa ukukhathala kodokotela ngesikhathi sokuhlinzwa okude komgogodla noma kwezandla.
Ama-Blades Okushintsha Ngokushesha:Kufaka phakathiAma-blade e-saw akhethekile angu-4ngokuguquguquka kwemisebenzi yokwelapha amathambo, ukulungiswa kwekhanda, noma ukulungiswa kwamalunga.
Ukushaja okusheshayo:KwaSonyIbhethri le-lithium elingu-8V 2600mAhuthola ukushaja okugcwele kuImizuzu engama-60ngeI-AC 100-240Vishaja ehambisana nomhlaba wonke.
Ukuphepha Nokuthembeka Kwezinga Lezokwelapha
Umklamo Ozenzakalelayo:Hlanza yonke into ngesandla (ibhethri alifakiwe) ukuze kuhlangatshezwane nezinqubo eziqinile zokulawula ukutheleleka.
Okungangeni manzi futhi okungangeni uthuli:Ukwakhiwa okuvalwe ngokuphelele kuqinisekisa ukusebenza kahle ezindaweni ezinomswakama noma ezidinga amandla amaningi.
Iwaranti Eyeluliwe:Iwaranti yamathuluzi yezinyanga ezingu-18 kanye nokumbozwa kwebhethri kwezinyanga ezingu-6 kubonisa ukuzibophezela kwe-SNK kwikhwalithi.
Imininingwane Yomkhiqizo
Ubuchwepheshe Obusezingeni Eliphezulu Nezixazululo Zokuhlinzwa
Ubunjiniyela Bekhwalithi Ephakeme Nezinto Ezisetshenziswayo
Injini Engenamabhulashi:Idizayini evalwe ngokuphelele, engagqwali futhiizindlu ze-aluminium eziqinileukuze kuhlale isikhathi eside.
Izingxenye Zebanga Lezokwelapha:Ama-blade ensimbi engagqwali nezinto ezihambisanayo eziphilayo ziqinisekisa ukungabi namagciwane nokunemba.
Ukuphathwa Okuhlakaniphile Kokushisa:Ivimbela ukushisa ngokweqile ngisho nangesikhathi sokusetshenziswa isikhathi eside.
Izicelo
Ukuhlinzwa Okuncane Kwamathambo:Ukunciphisa ukucindezeleka komgogodla, ukuhlinzwa kwamathambo ezandla/ezinyawo, ukulungiswa kwamathambo ezingane.
Ukuhlinzwa Kwepulasitiki Nokwakha Kabusha:Ukulungiswa kabusha kwe-craniofacial, ukuvuna izithombo.
Ukwelashwa Kwamazinyo Nobuso Obukhulu:Ukususwa komhlathi, ukulungiswa kwendawo yokufakelwa.
Kungani Odokotela Abahlinzayo Bethemba I-SNK?
Ukusebenza Kahle Kwezindleko:Iqeda ukushintshwa kwamabhulashi, inciphise izindleko zomjikelezo wokuphila ngo-40%.
Ukuthobela Umthetho Komhlaba Wonke:ImihlanganoI-ISO 13485,I-FDA, futhiLOKHUamazinga okuphepha nokusebenza.
Ukuqamba Okusha Kwe-Ergonomic:Ukubamba okungasheleli kanye nesisindo esilinganiselayo kuthuthukisa ukunemba kwenqubo.






Injini engenamabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Ukufaka esikhundleni (izingxenye)
I-Ultra High End