I-SNK Orthopedic Reciprocating Saw – Isisiki Sethambo Semoto Esingenamabhulashi Esisheshayo Sokuhlinzwa Kokulimala Nokuhlinza Amalunga
Imininingwane
| Ipharamitha | Imininingwane |
| Uhlobo Lwemoto | Akunabhulashi, kuvaliwe ngokuphelele |
| Ibanga Lesivinini | 0-10,000 RPM (±15%) |
| Ukukhishwa Kwamandla | ≥180W |
| Izinga Lomsindo | ≤75 dB |
| Ukuphakama Kwezinga Lokushisa | ≤25℃ |
| Isisindo | 1450g |
| Ibhethri | I-Sony 12V 2600mAh lithium |
| Isikhathi Sokushaja | Imizuzu engama-60 (ukushaja okugcwele) |
| Ukubulala amagciwane | Ingafakwa ngokuzenzakalelayo ku-134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | Izinyanga ezingu-18 (ithuluzi) |
| Izitifiketi | I-ISO 13485, FDA, CE |
Incazelo
Ubuchwepheshe Bezimoto Ezingenamabhulashi Ezisebenza Kakhulu
Ukugcinwa Nokuqina Okungaphelele:Injini engenamabhulashi evalekile ngokuphelele isusa amabhulashi ekhabhoni, inciphisa isikhathi sokungasebenzi futhi ilethaAmandla angu-≥180Wukusika amathambo okufunwa kakhulu.
Ukulawula Isivinini Esinembile:Ukunemba kwesivinini okungu-±15% kuqinisekisa ukususwa okuhlanzekile nokulawulwayo ezakhiweni zamathambo aminyene noma izinqubo ezibucayi.
Ukushisa Okuphansi Kakhulu Nomsindo:Isebenza e-≤75dB(kuthule kunezinsika ezijwayelekile) ngokukhuphuka kwezinga lokushisa≤25℃, ukuthuthukisa ukugxila kwe-OR kanye nokuphepha kwesiguli.
Kwenzelwe Ukuhlinzwa Kwe-Trauma & Orthopedic
Ukusika Okusheshayo (10,000 RPM):Ivumela ukususwa kwamathambo ngokushesha ukuze kulungiswe ama-sternotomie, ukulungiswa kwamalunga, kanye nokulungiswa kokulimala.
Ama-Blades Okushintsha Ngokushesha:Iyahambisana nama-sternal kanye nama-surgical blades akhethekile ukuze kusetshenziswe ngezindlela eziningi.
Ukushaja okusheshayo:KwaSonyIbhethri le-lithium elingu-12V 2600mAhuthola ukushaja okugcwele kuImizuzu engama-60, isekelwa yi-I-AC 100-240Vukuhambisana kwe-voltage yomhlaba wonke.
Ukwethembeka kanye nokuthobela imithetho yezinga lezokwelapha
Umklamo Ozenzakalelayo:Hlanza i-handpiece (ibhethri alifakiwe) ukuze kuhlangatshezwane nezindinganiso zokulawula ukutheleleka.
Ilula futhi i-Ergonomic:Ku-45 kg, leli thuluzi linciphisa ukukhathala kodokotela abahlinzayo ngesikhathi sokuhlinzwa isikhathi eside.
Iwaranti Eyeluliwe:Iwaranti yamathuluzi yezinyanga ezingu-18 ibonisa ukuzibophezela kwe-SNK ekhwalithini nasekuqineni.
Imininingwane Yomkhiqizo
Ubuchwepheshe Obusezingeni Eliphezulu Nezixazululo Zokuhlinzwa
Ubunjiniyela Bekhwalithi Ephakeme Nezinto Ezisetshenziswayo
Injini Engenamabhulashi:Idizayini evaliwe ngokuphelele, engangeni uthuli isikhathi eside (amahora okusebenza angaphezu kuka-50,000).
Izingxenye Zebanga Lezokwelapha:Indlu yensimbi engagqwali engagqwali engagqwali kanye nezinto ezihambisanayo eziphilayo ziqinisekisa ukuthi ayizali.
Ukubamba Okulinganiselayo:Yakhelwe ngendlela ye-ergonomic ukuthuthukisa ukulawula ezindaweni zokuhlinzwa ezicindezelekile kakhulu.
Izicelo
Ukuhlinzwa Kokulimala:Ukulungiswa kokuphuka kwamathambo, ukunqunywa kwamathambo, kanye nokususwa kwamathambo okuphuthumayo.
Izinqubo Zenhliziyo Nesifuba:Ukuqina kwemisipha, ukusika izimbambo, kanye nokufinyelela esifubeni.
Ukubuyekezwa Kwamathambo:Ukufakelwa kwamalunga, ukuqedwa komgogodla, kanye nokuhlinzwa kwamathambo.
Kungani Odokotela Abahlinzayo Bethemba I-SNK?
Ukusebenza Kahle Kwezindleko:Ukungabikho kokushintsha amabhulashi kunciphisa izindleko zomjikelezo wokuphila ngo-40%.
Ukuthobela Umthetho Komhlaba Wonke:ImihlanganoI-ISO 13485,I-FDA, futhiLOKHU
Umklamo Olungele Ikusasa:Iyahambisana nobubanzi obukhulayo be-SNK bezinamathiselo zokuhlinzwa.






Injini engenamabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Ukufaka esikhundleni (izingxenye)
I-Ultra High End