I-SNK Oscillating Saw S1040/S2040 – I-Orthopedic Bone Cutter Evame Kakhulu Ene-Brushless Motor kanye Nokushaja Okusheshayo
Imininingwane
| Ipharamitha | Imininingwane |
| Imodeli | S1040/S2040 |
| Uhlobo Lwemoto | Akunabhulashi, kuvaliwe ngokuphelele |
| Imvamisa Yokuzulazula | 0-12,500/min (±15%) |
| Ukukhishwa Kwamandla | ≥180W |
| Izinga Lomsindo | ≤75 dB |
| Ukuphakama Kwezinga Lokushisa | ≤25℃ |
| Isisindo | 1450g |
| Ibhethri | I-Sony 12V 2600mAh lithium |
| Isikhathi Sokushaja | Imizuzu engama-60 (ukushaja okugcwele) |
| Ukubulala amagciwane | Ingafakwa ngokuzenzakalelayo ku-134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | Izinyanga ezingu-18 (ithuluzi), izinyanga ezingu-6 (ibhethri) |
| Izitifiketi | I-ISO 13485, FDA, CE |
Incazelo
Injini Engenamabhulashi Esebenza Kakhulu
Ukugcinwa Nokuqina Okungaphelele:Injini engenamabhulashi evalekile ngokuphelele isusa amabhulashi ekhabhoni, inciphisa isikhathi sokungasebenzi futhi ilethaAmandla angu-≥180Wukususwa kwamathambo okufunwa kakhulu.
Ukulawula Isivinini Esinembile:Ukunemba kwemvamisa yokujikisa okungu-±15% kuqinisekisa ukusikeka okuhlanzekile ezakhiweni zamathambo ezithambile noma eziqinile.
Ukushisa Okuphansi Kakhulu Nomsindo:Isebenza e-≤75dB(kuthule kunezivivinyo ezijwayelekile) ngokukhuphuka kwezinga lokushisa≤25℃, ukuthuthukisa ukugxila kwe-OR kanye nokuphepha kwesiguli.
Kwenzelwe Ukuhlinzwa Kwamathambo Nokuhlukumezeka
Ukujikijeleka Okukhulu Kwemvamisa (12,500/min):Ivumela ukusika amathambo okusheshayo nokunembile ukuze kufakwe amalunga amasha, kuqedwe ukucindezeleka komgogodla, kanye nokulungiswa kokulimala.
Ama-Blade Okushintsha Okusheshayo:Iyahambisana nezinsika zokuhlinza ezijwayelekile ukuze kube nokuguquguquka kuzo zonke izinqubo.
Ukushaja okusheshayo:KwaSonyIbhethri le-lithium elingu-12V 2600mAhishaja ngokugcwele kuImizuzu engama-60, isekelwa yi-I-AC 100-240Vukuhambisana kwe-voltage yomhlaba wonke.
Ukwethembeka kanye nokuthobela imithetho yezinga lezokwelapha
Ingafakwa ngokuzenzakalelayo (134°C):Hlanza i-handpiece (ibhethri alifakiwe) ukuze kuhlangatshezwane nezindinganiso zokulawula ukutheleleka.
Ilula futhi i-Ergonomic:Ku-45 kg, ithuluzi linciphisa ukukhathala kodokotela ohlinzayo ngesikhathi sokuhlinzwa isikhathi eside.
Iwaranti Eyeluliwe:Iwaranti yamathuluzi yezinyanga ezingu-18 kanye nokumbozwa kwebhethri kwezinyanga ezingu-6 kubonisa ukuzibophezela kwe-SNK kwikhwalithi.
Imininingwane Yomkhiqizo
Ubuchwepheshe Obusezingeni Eliphezulu Nezixazululo Zokuhlinzwa
Ubunjiniyela Bekhwalithi Ephakeme Nezinto Ezisetshenziswayo
Injini Engenamabhulashi:Idizayini evaliwe ngokuphelele, engangeni uthuli isikhathi eside (amahora okusebenza angaphezu kuka-50,000).
Izingxenye Zebanga Lezokwelapha:Indlu yensimbi engagqwali engagqwali engagqwali kanye nezinto ezihambisanayo eziphilayo ziqinisekisa ukuthi ayizali.
Ukubamba Okulinganiselayo:Yakhelwe ngendlela ye-ergonomic ukuthuthukisa ukulawula ezindaweni zokuhlinzwa ezicindezelekile kakhulu.
Izicelo
Ukuhlinzwa Kwamathambo:Ukufakelwa kwamalunga (isinqe, idolo), ukuhlangana komgogodla, ama-osteotomies.
Ukunakekelwa Kwezimo Eziphuthumayo Nokulimala:Ukunqunywa kwamathambo, ukulungiswa kwamathambo aphukile, ukunqunywa kwamathambo.
Udokotela Wezilwane kanye Nodokotela Wamazinyo:Ingaguquguquka ngenxa yezidingo ezikhethekile zokuhlinzwa.
Kungani Odokotela Abahlinzayo Bethemba I-SNK?
Ukusebenza Kahle Kwezindleko:Ukungabikho kokushintsha amabhulashi kunciphisa izindleko zomjikelezo wokuphila ngo-40%.
Ukuthobela Umthetho Komhlaba Wonke:ImihlanganoI-ISO 13485,I-FDA, futhiLOKHU
Umklamo Olungele Ikusasa:Iyahambisana nobubanzi obukhulayo be-SNK bezinamathiselo zokuhlinzwa.







Injini engenamabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Ukufaka esikhundleni (izingxenye)
I-Ultra High End