I-SNK S2150 Sternum Saw – Ithuluzi Lokususa Amathambo Elingenamabhulashi Elivame Kakhulu Lokuhlinzwa Kwenhliziyo Nokuhlukumezeka
Imininingwane
| Ipharamitha | Imininingwane |
| Imodeli | S2150 |
| Uhlobo Lwemoto | Akunabhulashi, kuvaliwe ngokuphelele |
| Ukusika Imvamisa | 0-10,000 CPM (ingalungiseka) |
| Ukukhishwa Kwamandla | ≥180W |
| Izinga Lomsindo | ≤75 dB |
| Ukuphakama Kwezinga Lokushisa | ≤25℃ |
| Uhlobo lwe-Chuck | Isuswa ngokushesha, iyakwazi ukugoqeka ngokuzenzakalelayo |
| Isisindo | Idizayini elula ye-ergonomic (isisindo esiqondile okufanele siqinisekiswe) |
| Ibhethri | I-lithium-ion esebenza kahle kakhulu (iyahambisana nezinhlelo ze-SNK) |
| Isikhathi Sokushaja | Imizuzu engama-60 (iyahambisana nokushaja okusheshayo) |
| Ukubulala amagciwane | Ingafakwa ngokuzenzakalelayo ku-134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | Izinyanga ezingu-18 (ithuluzi) |
| Izitifiketi | I-ISO 13485, FDA, CE |
Incazelo
Ubuchwepheshe Bezimoto Ezingenamabhulashi Obuthuthukisiwe
Ukugcinwa Nokuqina Okungaphelele:Injini engenamabhulashi evalwe ngokuphelele isusa amabhulashi ekhabhoni, iqinisekisaAmahora angaphezu kuka-50,000 okusebenza ngaphandle kokulungiswakanye nokulethwa kwamandla okuqhubekayo (≥180W) kwezinqubo ezifunwa kakhulu.
Ukulawula Isivinini Esinembile:Imvamisa yokusika elungisekayo (0-10,000 CPM) inikeza odokotela abahlinzayo ukulawula okuhle kakhulu kokususwa kwe-sternotomie okubucayi noma ukususwa okusheshayo kokuhlukumezeka.
Umsindo Nokushisa Okuphansi Kakhulu:Isebenza e-≤75dB(kuthule kunezinsika zokuhlinzwa ezijwayelekile) kanye nokwenyuka kwezinga lokushisa≤25℃, ukuthuthukisa ukuphepha kanye nokugxila kwe-OR.
Kwenzelwe Ukusebenza Kahle Kwenhliziyo Nesifuba
Ukusika Okuvame Kakhulu (10,000 CPM):Ivumela ukususwa kwamathambo okusheshayo nokuhlanzekile ukuze kufinyeleleke endaweni engaphandle kwethambo ekuhlinzweni kwenhliziyo.
I-Chuck Esuswayo Eshintsha Ngokushesha:Yenza kube lula ukufaka esikhundleni ama-blade ukuze kusetshenziswe izinhlelo ezahlukene, kusukela ekususweni kwezimbambo kuya ekulungisweni kokulimala.
Umklamo we-Ergonomic:Ukwakhiwa okulula nokulinganiselayo kunciphisa ukukhathala kodokotela ohlinzayo ngesikhathi sokuhlinzwa isikhathi eside.
Ukuphepha Nokuthobela Imithetho Yezinga Lezokwelapha
Ingafakwa ngokuzenzakalelayo (134°C):Hlanza i-handpiece (ibhethri alifakiwe) ukuze kuhlangatshezwane nezinqubo eziqinile zokulawula ukutheleleka.
Izitifiketi Zomhlaba Wonke:Ihambisana neI-ISO 13485, i-FDA, kanye ne-CEamazinga okuphepha nokusebenza.
Iwaranti Eyeluliwe:Iwaranti yamathuluzi yezinyanga ezingu-18 iqinisekisa ukuthembeka kwesikhathi eside.
Imininingwane Yomkhiqizo
Ubuchwepheshe Obusezingeni Eliphezulu Nezixazululo Zokuhlinzwa
Ubunjiniyela Bekhwalithi Ephakeme Nezinto Ezisetshenziswayo
Injini Engenamabhulashi:Ukwakhiwa okuvalwe ngokuphelele, okuvikela uthuli ngezinsimbi zezokwelapha ezingagqwali.
Uhlelo Lokuphatha Ukushisa:Ukupholisa okuhlanganisiwe kuvimbela ukushisa ngokweqile ngesikhathi sokusetshenziswa okuqhubekayo.
Umklamo Ongangeni Manzi:Iqinisekisa ukusebenza ezindaweni zokuhlinzwa ezinomswakama.
Izicelo
Ukuhlinzwa Kwenhliziyo Nesifuba:Ukuhlinzwa kwamalunga, ukususwa kwezimbambo, kanye nezinqubo zokufinyelela emaphashini.
Ukulimala kanye nokwelapha amathambo:Ukulungiswa kwezimo eziphuthumayo zokuphuka, ukunqunywa kwezitho.
Ukunakekelwa Kwezilwane Nokukhethekile:Ingaguquguquka uma kwenziwa ukuhlinzwa kwezilwane kanye nezidingo zokuhlinzwa ezikhethekile.
Kungani Odokotela Abahlinzayo Bekhetha I-SNK?
Ukusebenza Kahle Kwezindleko:Iqeda ukushintshwa kwamabhulashi, inciphise izindleko zomjikelezo wokuphila ngo-40%.
Umklamo Wodokotela Ohlinzayo:Ukubamba okungasheleli kanye nezilawuli eziqondakala kalula kuthuthukisa ukunemba kwenqubo.
Ukuguquguquka kwebhethri:Iyahambisana nesistimu yebhethri yokushaja okusheshayo ye-SNK ukuze isebenze kahle ngaphandle kokuphazamiseka.






Injini engenamabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Ukufaka esikhundleni (izingxenye)
I-Ultra High End