I-SNK Slow-Speed Acetabular Reaming Drill S1030/S2030 – Uhlelo Lwamathambo Olune-Torque Ephakeme Olune-Brushless Motor kanye Nebhethri Elishaja Ngokushesha
Imininingwane
| Ipharamitha | Imininingwane |
| Imodeli | S1030/S2030 |
| Uhlobo Lwemoto | Akunabhulashi, kuvaliwe ngokuphelele |
| Ibanga Lesivinini | 0-298 RPM (±15%) |
| I-Torque Yokukhipha | ≥15 N/M |
| Ukukhishwa Kwamandla | ≥180W |
| Izinga Lomsindo | ≤45 dB |
| Ukuphakama Kwezinga Lokushisa | ≤25℃ |
| Ububanzi beChuck | 0-8mm (kungenziwa ngezifiso) |
| Isisindo | 1450g |
| Ibhethri | I-Sony 12V 2600mAh lithium |
| Isikhathi Sokushaja | Imizuzu engama-60 (ukushaja okugcwele) |
| Ukugijima Kwemisebe |
|
| Ukubulala amagciwane | Ingafakwa ngokuzenzakalelayo ku-134°C (ngaphandle kwebhethri) |
| Iwaranti | Izinyanga ezingu-18 (ithuluzi), izinyanga ezingu-6 (ibhethri) |
| Izitifiketi | I-ISO 13485, FDA, CE |
Incazelo
Injini Engenamabhulashi Enamandla E-High-Torque Yokulungisa Ngokucophelela
Ukugcinwa Okungaphelele Nokuphila Isikhathi Eside:Injini engenamabhulashi evalwe ngokuphelele isusa amabhulashi ekhabhoni, inciphisa isikhathi sokungasebenzi futhi ilethaAmandla angu-≥180WngeI-torque engu-≥15 N/Mngemisebenzi enzima njengokulungiselela i-acetabular.
Ukulawula Ukuchaneka Okusheshayo:Ukunemba kwesivinini okungu-±15% kuqinisekisa ukuqina kokwakheka kwamathambo okubucayi, kunciphisa ukulimala kwezicubu.
Ukusebenza Okuthule:Ku-≤45dB, lo mshini wokubhoboza uthuthukisa ukugxila kokuhlinzwa kanye nenduduzo yesiguli.
Kwenzelwe Ukuhlinzwa Kwezinqe Namalunga
Isivinini Esilungisekayo (0-298 RPM):Kuhle kakhulu ekuhlikihleni okulawulwayo kwe-arthroplasty ye-hip kanye ne-spinal fusion.
I-Chuck Engasuswa (0-8mm):Ama-drill bits angenziwa ngokwezifiso ahlangabezana nezidingo ezikhethekile zokuhlinzwa.
Ukushaja okusheshayo:KwaSonyIbhethri le-lithium elingu-12V 2600mAhuthola ukushaja okugcwele kuImizuzu engama-60, iyahambisanaI-AC 100-240Vi-voltage yomhlaba wonke.
Ukuqina Nokuhambisana Nemithetho Yezinga Lezokwelapha
Ingafakwa ngokuzenzakalelayo (134°C):Hlanza i-handpiece (ibhethri alifakiwe) ukuze kuhlangatshezwane nezinqubo zokutheleleka eziqinile.
Ukugijima kwe-Radial Kuqinisekisa ukunemba kokubhoboza futhi kunciphisa izingozi zenqubo.
Iwaranti Eyeluliwe:Iwaranti yamathuluzi yezinyanga ezingu-18 kanye nokuqinisekiswa kwebhethri kwezinyanga ezingu-6 kubonisa ukuzibophezela kwe-SNK kwikhwalithi.
Imininingwane Yomkhiqizo
Ubuchwepheshe Obusezingeni Eliphezulu Nezixazululo Zokuhlinzwa
Ubunjiniyela Bekhwalithi Ephakeme Nezinto Ezisetshenziswayo
Injini Engenamabhulashi:Idizayini evalwe ngokuphelele, engangeni uthuli isikhathi sokuphila esingaphezu kwamahora angu-50,000.
Izingxenye Zebanga Lezokwelapha:I-chuck yensimbi engagqwali (ubulukhuni be-HRC53) kanye nendlu engagqwali kuqinisekisa ukuthi i-sterile futhi ihlala isikhathi eside.
Umklamo we-Ergonomic:Isisindo esilinganiselayo (1.45kg) sinciphisa ukukhathala kodokotela ngesikhathi sokuhlinzwa isikhathi eside.
Izicelo
I-Arthroplasty Yesinqe:Ukulungiswa kwe-acetabular, ukubekwa kwendebe, kanye nokwakhiwa kabusha kwamalunga.
Ukuhlinzwa Kokulimala:Ukuqina kokuphuka, ukubethelwa kwezipikili ngaphakathi kwe-medullary.
Izinqubo Zokwelapha Amathambo Nomgogodla:Ukulungiswa kwamathambo okulawulwayo ezimweni eziyinkimbinkimbi.
Kungani Ukhetha i-SNK?
Ukusebenza Kahle Kwezindleko:Iqeda ukushintshwa kwamabhulashi, inciphise izindleko zomjikelezo wokuphila ngo-40%.
Ukuthobela Umthetho Komhlaba Wonke:ImihlanganoI-ISO 13485,I-FDA, futhiLOKHUamazinga okuphepha nokusebenza.
Umklamo Wodokotela Ohlinzayo:Izilawuli ezinembile kanye nokuphathwa kwe-ergonomic kuthuthukisa ukunemba kwenqubo.






Injini engenamabhulashi
Imoto Yekhabhoni
Ukufaka esikhundleni (izingxenye)
I-Ultra High End